Informace

Nejprodávanější produkty

VELKÁ čakrová svíce - 7 čaker Zobrazit větší

VELKÁ čakrová svíce - 7 čaker

PVTS479

Nový produkt

DUHOVÁ SVÍCE – POZNÁVÁNÍ, rozšíření obzorů

Sri Yantra - poznávání, oslava, celistvost

Více informací

5 ks

249 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

DUHOVÁ SVÍCE – POZNÁVÁNÍ, rozšíření obzorů: pro potěšení smyslů, při seznamování s čakrami, pokud chcete na nějaký problém, vztah nebo svět pohlédnout z více úrovní. Velkolepá oslava.

Rozměr: výška 21cm, průměr 5,5cm
Doba hoření: cca 90–100 hodin

Vyrobena v České republice z RSPO certifikovaného oleje z palmových plodů – což je obnovitelný zdroj, knot neobsahuje olovo. K zapálení použijte špejli.

Co je to certifikovaný palmový olej z trvale udržitelného zemědělství?

Jedná se o palmový olej produkovaný plantážemi, které byly nezávisle prověřeny a jsou v souladu s celosvětově dohodnutými ekologickými kritérii navrženými organizací RSPO. Tato přísná kritéria udržitelnosti vyžadují zajištění dobrých sociálních, enviromentálních a ekonomických podmínek, za kterých je produkce palmového oleje realizována.

Máme rádi deštné pralesy…

… proto v naší nabídce námi vyráběných svící naleznete pouze svíce z certifikovaného palmového oleje, který je produkován v rámci trvale udržitelného zemědělství, bez kácení deštných pralesů, za férových pracovních podmínek a platového ohodnocení. Při produkci palmového oleje s certifikací RSPO je navíc zajištěna ochrana ohroženým druhům živočichů a rostlin, které se v pěstitelských oblastech vyskytují. Koupí svíce z RSPO certifikovaného palmového oleje, tak podporujete citlivý přístup k přírodě a lidem.

Výrobce: Cereus s.r.o.., Polní 286, Lety

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

VELKÁ čakrová svíce - 7 čaker

VELKÁ čakrová svíce - 7 čaker

DUHOVÁ SVÍCE – POZNÁVÁNÍ, rozšíření obzorů

Sri Yantra - poznávání, oslava, celistvost